SVARBU

SVARBU:

 

 

 

Vadovaujantis LR Vyriausybės patvirtintu Atsiskaitymo už patiektą geriamąjį vandenį ir suteiktas nuotekų tvarkymo paslaugas tvarkos aprašo 4 punktu UAB „Širvintų vandenys“ vartotojams, kuriems dėl techninių ar kitų priežasčių nėra galimybės įrengti atsiskaitomųjų geriamojo vandens apskaitos prietaisų, nustatė savo veiklos teritorijoje vidutinį suvartojamo geriamojo vandens kiekį (normą): - 1,99 m3 vienam gyventojui per mėnesį.

Nustatytas vidutinis suvartojamo geriamojo vandens kiekis (norma) taikomas nuo 2024 m. vasario 1 d.

 

 

 

Svarbu daugiabučių gyventojams!

Informuojame, kad UAB „Širvintų šiluma“ ir UAB „Širvintų vandenys“ sudarius sutartį, nuo šiandien, gruodžio 17 d., daugiabučių namų bendrojo naudojimo vandentiekio ir nuotekų sistemų vamzdynų avarijų šalinimo darbus atliks UAB „Širvintų vandenys“. Jei Jūsų daugiabutyje įvyks vandentiekio ar nuotekų tinklų avarija, kiekvieną dieną bet kuriuo paros metu, įskaitant savaitgalius ir švenčių dienas, galite kreiptis telefono numeriu 8 687 24934. Darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val. galima skambinti ir bendruoju įmonės numeriu (8 382) 51458.

    UAB „Širvintų vandenys“ administracija

 

 

DĖMESIO 

              Vadovaujantis UAB „Širvintų vandenys“ direktoriaus 2020 m. spalio 27 d. įsakymu Nr. 11 „Dėl UAB „Širvintų vandenys“ kasos darbo“,

nuo 2020 m. spalio 28 d. iki 2020 m. lapkričio 11 d. UAB „Širvintų vandenys“ kasa nedirbs. Įmokos už vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo bei kitas paslaugas ar darbus NEBUS PRIIMAMOS.

Už vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo paslaugas galite susimokėti šiose vietose:

Lietuvos Pašto skyriuje,

Parduotuvės „Maxima“ kasose,

Visuose PERLO terminaluose,

Bankuose ir kredito unijoje,

Internetu www.ignitis.lt,

Bankiniu pavedimu. 

Visais klausimais vartotojai ir abonentai darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val. (penktadieniais iki 15.45 val.) aptarnaujami telefonais, Nr. (8 382) 52381; (8 382) 51458; mob. tel. Nr. 8 687 24934, elektroniniu paštu, adresu: info@sirvintuvandenys.lt.

                                                                                                                                                                                                                                       Administracija

 

 

Gerbiamieji Širvintų rajono gyventojai,

Jau kelintus metus iš eilės vasaros karščiams alinant mūsų kraštą, daugelis iš Jūsų susidūrėte su didele problema – geriamojo vandens trūkumu išsekus šuliniams.

Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus, mes įsigijome geriamojo vandens transportavimo cisterną ir nuo šių metų liepos 1 dienos pradedame teikti naują paslaugą – 5 kubinių metrų vandens pristatymą į Jūsų pageidaujamą vietą.

Paslaugos kainą sudaro:

  • 8,19 Eur už vandenį,
  • 19,0 Eur be PVM už vandens pildymą ir išleidimą
  • Transportavimo kaina – 1,40 Eur be PVM už vieną kilometrą. 

Gražios vasaros, mes dirbame Jums ir dėl Jūsų. 

Norėdami užsakyti paslaugą, skambinkite tel.   8 382 51458.